default_mobilelogo
  Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2015
  1 Απαντήσεις
  2K διαβάστηκε
καλησπερα, τον τελαυταιο καιρο κανω μια θεραπεια με ζαναξ για καποιο προβλημα υγειας που με παρουσιαστηκε... ολα πανε καλα αλλα με παρουσιαστηκε καθυστερηση στην περιοδο (δεν υπαρχει θεμα εγκυμοσυνης) τωρα ειμαι αγχωμενη γιατι ναι μεν δεν αδιαθετησα αλλα αν σταματησω την θεραπεια που ειδη εχω αρχησει θα παω πισω και στ αλλο προβλημα που αντιμετωπιζω.. θα ηθελα να ρωτησω ποσο φυσιολογικη ειναι η καθυστερηση και αν υπαρχει τροπος να αδιαθετησω χωρις να εχω περεταιρω προβληματα...
Περίπου πριν από 8 χρόνια
·
#39786
Αγαπητή φίλη. Η ερώτηση απαντήθηκε σε προσωπικό mail. Θα κάνεις ένα υπερηχογράφημα στο γιατρό σου και θα πάρεις οδηγίες. Μην ποστάρετε τις ερωτήσεις σας παντού, καθυστερείτε τις απαντήσεις στις υπόλοιπες αναγνώστριες του Φόρουμ. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!