default_mobilelogo
  Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2013
  3 Απαντήσεις
  2.9K διαβάστηκε
Καλησπέρα σας. 
τους τελευταίους 8 μηνές λαμβάνω τα yasminelle χωρίς να μου έχουν δημιούργησει καμία παρενέργεια ή πρόβλημα. Από την προηγούμενη εβδομάδα που ξεκίνησα τη νέα συσκευασία έχω αυξημένη έκκριση υγρών (σε σχέση με άλλες φορές) τα οποία έχουν καφέ χρώμα... να σημειώσω πως στην τελευταία συσκευασία άλλαξα ώρα λήψης του χαπιού σε σχέση με αυτές των προηγούμενων μηνών.. μήπως φταίει αυτό για τα υγρά? τι άλλο μπορεί να σημαίνει? αντισυλληπτικά είμαι καλυμένη, εφόσον δεν παραλείπω κάποιο χάπι, σωστά??
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Περίπου πριν από 10 χρόνια
·
#31057
Ναί, αντισυλληπτικα  εισαι  καλυμενη.. Το  πιο  πιθανο  ειναι,  ότι  τίποτε δεν συμβαινει... Απλα  ετυχε..Το  πιο σωστό  θα ήταν - απο τον  επομενο  κυκλο τουλαχιστιν - αν το συμπτωμα  συνεχίζει,  να  σε δει γυναικολογος..
Φιλικά
Π<Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

Περίπου πριν από 10 χρόνια
·
#31058
Καλημέρα,
ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...! 
Περίπου πριν από 10 χρόνια
·
#31059
Π.Ζ

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!