default_mobilelogo
  Κυριακή, 12 Σεπτεμβρίου 2021
  1 Απαντήσεις
  456 διαβάστηκε
Καλημέρα σας ,
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση είναι ο δεύτερος μήνας που παίρνω αντισυλληπτικά yasminele και την πρώτη φορά και τώρα 2-3 μέρες πριν ξεκινήσω την τελευταία σειρά από το κουτί έχω πόνους περιόδου πονο-κραμπες στην κοιλιά και πόνος στο στήθος... Είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο?? Στο παρελθόν τα έπαιρνα για ένα χρόνο και δεν είχα τέτοια θέματα!!
Περίπου πριν από 2 χρόνια
·
#54855
Αγαπητή φίλη.
Αν είναι έντονα τα συμπτώματα, να ενημερώσεις το γιατρό σου, μήπως κρίνει ότι πρέπει να τα διακόψεις ή να αλλάξεις σκεύασμα.
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!