default_mobilelogo
  Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2013
  3 Απαντήσεις
  7.3K διαβάστηκε
Καλησπέρα σας. Είμαι στην αρχή της κύησής μου (για την ακρίβεια 4 εβδομάδων & 3 ημερών). Λαμβάνω αγωγή με utrogestan(200 mg X 3) και έπειτα από λίγες ημέρες άρχισα και vasclor (1 κάθε νύχτα). Από τότε που άρχισα τη vasclor έχω πολλά υγρά στη διάρκεια της ημέρας (άοσμα, άχρωμα, όχι παχύρευστα, θα τα χαρακτήριζα υδαρή). Είναι φυσιολογικό; Η vasclor μπορεί να προκαλέσει τέτοια υγρά;
Με εκτίμηση...
Περίπου πριν από 10 χρόνια
·
#31974
Π.Κ.


Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Περίπου πριν από 10 χρόνια
·
#31973
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για ακόμη μια φορά!
Περίπου πριν από 10 χρόνια
·
#31972
Αγαπητή φίλη. Από την περιγραφή σου, το πιθανότερο τα υγρά να προέρχονται από την ενδοκολπική χρήση της κρέμας. Συζήτησέ το και με το γιατρό σου. Φιλικά Π.Κ.


Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!