default_mobilelogo
Νέο

travogen

  Σάββατο, 21 Ιουνίου 2014
  1 Απαντήσεις
  1.4K διαβάστηκε
Καλημέρα! Μετά από επίσκεψη στο γυναικολόγο,  μου έδωσε να πάρω την travogen. Μετά την πρώτη  χρήση(πριν την κατάκλιση) διέκρινα το πρωί στα πρώτα ούρα βλέννα αίματος ( κατα το σκούπισμα). Είναι κάτι για το οποίο πρέπει να ενοχλήσω το γιατρό μου? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ν.Μ
Περίπου πριν από 9 χρόνια
·
#34905
Αγαπητή φίλη. Συνέχισε την αγωγή σου και αύξησε λίγο τα υγρά που πίνεις για να έχεις διούρηση. Δε βλέπω λόγο ανησυχίας. Φιλικά Π.Κ.


Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!