default_mobilelogo
  Δευτέρα, 09 Σεπτεμβρίου 2013
  1 Απαντήσεις
  2K διαβάστηκε
γεια σας, ειμαι 18 χρονων και ς 12/8 περιμενα περιοδο ομως πηρα χαπια για να την καθυστερησω και τελικα μου ηρθε στις 17/8. τωρα περιμενω να ερθει στις 14/9 ομως δεν εχω συμπτωματα. υπαρχει περιπτωση να διαταραξα τον κυκλο μου λογω του primolut?
Περίπου πριν από 10 χρόνια
·
#31653
Αγαπητή φίλη.
Μπορεί να συμβεί και αυτό, στον πρώτο κύκλο μετά τα χάπια αλλά δε βλέπω λόγο ανησυχίας.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!