default_mobilelogo
  Κυριακή, 26 Μαϊος 2024
  1 Απαντήσεις
  67 διαβάστηκε
Καλησπέρα! Χρησιμοποιώ τα υπόθετα Canesten παράλληλα με την κρεμα Kenacomb για εξωτερική χρήση για μύκητες Candida Albicans . Τα υποθετα εδω και 3 ημέρες και τη κρέμα 5. Είναι φυσιολογικό τα υπολείμματα απο το υποθετο να συνεχίζουν να βγαίνουν κατα τη διάρκεια της ημέρας συνεχώς και να επιδεινώνουν το κάψιμο στην εξωτερική περιοχή? Κανω και 2-3 φορες την ημέρα πλύσεις με χαμομήλι εξωτερικα . Την προηγούμενη ημέρα ειχα απερίγραπτο καψιμο. Να ειναι ενοχληση στο συγκεκριμένο υποθετο ή ειναι φυσιολογικό? εχω προβληματιστει και θα επισκεφθω τη γυναικολογο μου την επόμενη μέρα να με δει..
Περίπου πριν από 1 μήνα
·
#58772
Αγαπητή φίλη.
Αν υπάρχει κολπίτιδα από μύκητες, είναι φυσιολογική αυτή η ενόχληση.
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!