default_mobilelogo
  Πέμπτη, 12 Νοεμβρίου 2015
  1 Απαντήσεις
  1.1K διαβάστηκε
Καλησπέρα, άρχισα να παίρνω vitamin c 1000mg nature's bounty with rosehips. Τη δευτερη μερα έβγαλα εξαναθήματα σαν κίδωση. Δεν είχα ποτέ ελλεργίες. Παίρνω αντισυλληπτικά για πολυκιστικές γι αυτό και αποφάσισα να πάρω βιταμίνες. Ηπια δυο μέρες xozal χάπια αλλά δεν είδα μεγάλη διαφορά. Προχτές κ χτες δν είχα συμπτώματα. Σήμερα ξαναέβγαλα 2 κοκκινίλες ενώ δν παίρνω πια τη βιταμίνη. Τι μπορώ να κάνω;;
Περίπου πριν από 8 χρόνια
·
#39665
Μην  ξαναπαρεις   αυτό  που  σε  πειραξε  κι  αν αυτό έφταιγε, το εξανθημα  θα φυγει... Αν δεν φευγει,  ισως  δεν οφειλεται στο σκεύασμσ και θα ζητησεις να   το δει  ενας δερματολογος,.. Φιλικά Π.Ζ.. ΥΓ  Μην παιρνετε  ότι ναναι  από τα   φαρμακεια..  Αν εχετε προβλημα  παρτε το κατάλληλο φάρμακο,,,  Ενα  κοινο αναβραζον δισκιο  βιταμινεης  C,  δεν θα σου προξενησει ποτε προβληματα.

Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!