default_mobilelogo
  Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020
  1 Απαντήσεις
  680 διαβάστηκε
Καλησπέρα.ειμαι 26 χρόνων.ειμαι 55 κιλά,163.δεν καπνίζω κ γυμνάζομαι .. εδω και δύο χρόνια χρησιμοποιώ λόγω πολυκυστικων αντισυλληπτικά.(τους4 πρώτους μήνες yasminelle κ τουσ υπόλοιπους μέχρι σήμερα τα yasmin).Δε μπορώ να πω ότι η περίοδος Μ σταθεροποιηθηκε 100%.ειχα ακμή κ είδα μια μικρή διαφορά μέρα τον 4 μήνα ..το πρόσωπο Μ γενικά ήταν σε πολύ καλή κατάσταση ,εκτος από ορισμένες περιπτώσεις όπου έβγαζα κάποια σπυράκια (έχω γενικά λιπαρό δέρμα).τον μήνα που μασ πέρασε το πρόσωπο Μ είχε φουντώσει αρκετά ,βέβαια όσο περνούσε ο μήνας ,ηρεμούσε με αποτέλεσμα να είναι πάλι σε μια μέτρια κατάσταση.οχι εντελώς καθαρό αλλά όχι κ τέρμα φουντώμενο . μήπως ο οργανισμός Μ χρειάζεται κάποια αλλαγή σε χάπια ;μήπως τα έχει συνηθίσει αυτά και για αυτό είχε έξαρση το πρόσωπο Μ;η γυναικολόγος Μ πρότεινε αν θέλω να αλλάξω ,να πάω στα labous .ποια η γνώμη σας ;θα δω διάφορα ;επισησ διάβασα για τα gynofen..τι μου προτείνετε να κάνω ;να αλλάξω χάπια ;αν ναι ,ποια θα ήταν τα ιδανικά ;επισησ ,αν αλλάξω χάπια ,θα έχω πάλι αλλαγή στη διάθεσή όπως είχα κ την πρώτη φορά που χρησιμοποίησα ;;; ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων
Περίπου πριν από 4 χρόνια
·
#50891
Αγαπητή φίλη.
Θα πρότεινα να πάρεις μία συμβουλή και από δερματολόγο, για το θέμα της ακμής.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!