default_mobilelogo
  Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020
  5 Απαντήσεις
  781 διαβάστηκε
Γεια σας παίρνω εδώ κ δύο μήνες αντισυλληπτικά τα yasmin συγκεκριμένα κ πονάω πολύ στο στήθος κατά τη διάρκεια όλου του μήνα τι μπορώ να κάνω ? Μπορώ να αλλάξω μάρκα μόνη μου ή πρέπει να πάω σε γυναικολο?
Περίπου πριν από 4 χρόνια
·
#50781
Αγαπητή φίλη.
Θα πρέπει να τα σταματήσεις για λίγο διάστημα και να παρατηρήσεις αν περάσει το σύμπτωμα.
Αν θέλεις να ξεκινήσεις πάλι αντισυλληπτικά, θα μιλήσεις με κάποιον γυναικολόγο, από κοντά.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Περίπου πριν από 4 χρόνια
·
#50797
Όταν είναι η περίοδος της διακοπής των 7 ημερών από την τετάρτη πέμπτη μέρα σταματάει ο πόνος . Οπότε τι προτείνετε ?
Περίπου πριν από 4 χρόνια
·
#50805
Να μιλήσεις με το γιατρό σου.
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Περίπου πριν από 4 χρόνια
·
#50808
Το θέμα είναι ότι η γιατρός μου είναι σε νοσοκομείο αναφοράς για κορονοιο κ φοβάμαι να πάω . Για να αλλάξω τα αντισυλληπτικά είναι απαραίτητο να με δει ? Ή επειδή πονάει το στήθος μου πρέπει να βρει τα αίτια?
Περίπου πριν από 4 χρόνια
·
#50814
Δηλώνει ότι κάτι πάει λάθος στο σώμα μου ο πόνος στο στήθος μετά τη χρήση αντισυλληπτικών?
Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!