default_mobilelogo
Νέο

Άγχος

  Κυριακή, 24 Μαϊος 2020
  1 Απαντήσεις
  652 διαβάστηκε
Καλησπέρα γιατρέ σας είχα πει ότι πείρα το χάπι της επόμενης μέρας μετά μου άργησε η περίοδος μου 3 μέρες αφού έκανα την παύση από τα αντισυλληπτικά το θέμα μου είναι τώρα ότι από την τελευταία μέρα της περιόδου είχα τάσεις εμετού και αυτό συνεχίζεται εδώ και μια εβδομάδα μήπως φταίει το χάπι;
Περίπου πριν από 4 χρόνια
·
#51353
Αγαπητή φίλη.
Μάλλον όχι.
Καλύτερα να σε δει κάποιος παθολόγος, από κοντά, για οδηγίες.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!