default_mobilelogo
  Τρίτη, 24 Μαϊος 2016
  1 Απαντήσεις
  1.2K διαβάστηκε
Καλησπέρα γιατρέ ηθελα να σας ρωτησω το εξής !! Για 5 χρονια συνεχόμενα έπαιρνα αντισσυληπτικα μονο για λόγους αντισσυληψης τα οποία κ τα σταμάτησα 19/3 !!! Εχω λοιπόν παρατηρήσει ότι εχω βγάλει κάποια σπυριά στο μέτωπο σαν μικρα μπιμπικακια πιο πολυ κ διάσπαρτα στο πρόσωπο καθώς επίσης κ αρκετή λιπαρότητα !!!! Εσείς πιστεύετε οτι οφείλεται στην διακοπή αντισσυληπτικων κ αν Ναι θα υποχωρήσουν με το πέρας του χρόνου ;;; Να αναφέρω ότι πριν την λήψη αντισσυληπτικων δεν ειχα ιδιατερο πρόβλημα ακμης !!!! Σας ευχαριστω !!!!
Περίπου πριν από 7 χρόνια
·
#41095
Αγαπητή φίλη. Μπορεί να επηρέασε η διακοπή των χαπιών. Ας τα δει ένας δερματολόγος από κοντά. Φιλικά Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!