default_mobilelogo
  Δευτέρα, 24 Νοεμβρίου 2014
  1 Απαντήσεις
  1.2K διαβάστηκε
Καλησπερα. Ειμαι 34 χρονων και εδω και 19 μερες εψβ ξεκινησει τα αντισυλληπτικα yasmine  για τη θεραπεια της ακμης που με ταλαιπωρει. Καθ ολη τη διαρκεια αυτων των ημερων εχω αιμορραγια (οχι σταγονες). Τι πρεπει να κανω; να συνεχισω να παιρνω τα χαπια κανονικα; να αλλαξω χαπι; τι μου προτεινετε;
Περίπου πριν από 9 χρόνια
·
#36211
Αγαπητή φίλη. Θα ολοκληρώσεις την συσκευασία και θα ενημερώσεις το γιατρό σου πριν ξεκινήσεις την επόμενη. Συνήθως, αποκαθίσταται η διαταραχή αυτή ή αλλάζουμε το σκεύασμα. Φιλικά Π.Κ.


Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!