default_mobilelogo
  Τετάρτη, 12 Μαρτίου 2014
  3 Απαντήσεις
  1.6K διαβάστηκε
Καλημέρα. Πριν 2 εβδομαδες ξεκινησα να παιρνω τα yasmin. Ολες ομως τις μερες εχω είτε καποιες σταγονες αιματος η καφε υγρα. Ειναι φυσιολογικο;
Επισης,μολις περασουν οι 21 μερες,θα αδιαθετησω τοτε ή οταν αρχισω τη νεα ταινια χαπιων, δηλαδη την πρωτη μερα μετα την εβδομαδα διακοπης; Θα τα ξανα-ξεκινησω ακομα και αν δεν μου εχει τελειωσει η περιοδος εκεινη τη μερα;
Τελος θα ηθελα να μου πειτε αν απο αντισυλλητικης πλευρας με καλυπτει απολυτα.
Ευχαριστω για το χρονο σας!
 
Περίπου πριν από 9 χρόνια
·
#33713
Αγαπητή φίλη. Λίγες ημέρες μετά το τέλος της συσκευασίας θα έρθει η περίοδος και θα ξεκινήσεις το καινούριο κουτί μετά από 7 ημέρες διακοπής. Μάλλον δεν ενημερώθηκες σωστά από το γιατρό που σου τα πρότεινε..... Φιλικά Π.Κ.


Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Περίπου πριν από 9 χρόνια
·
#33714
Ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Η αληθεια ειναι οτι οι αποριες μου ειναι αρκετες λογω του οτι μου τα προτεινε ενδοκρινολογος λογω ανδρογονων. Το οτι βλεπω λιγο αιμα η καφε υγρα ειναι φυσιολογικο; Και αντισυλλητικα ειμαι καλυμμενη;
Περίπου πριν από 9 χρόνια
·
#33715
Είναι μέσα στην συνηθισμένη συνέπεια λήψης τους. Φιλικά Π.Κ.


Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!