default_mobilelogo
  Τρίτη, 08 Οκτωβρίου 2013
  1 Απαντήσεις
  1.5K διαβάστηκε
Καλησπέρα,είχα ένα ατυχημα με τον συντροφο μου στην 11η μέρα του κύκλου μου και πήρα μετά από 5 ώρες περίπου το χάπι της επόμενης ημέρας!6 μέρες μετά την ληψη του χαπιου και εχω αίμα κοκκινοκαφε και ένα πρήξιμο στην κοιλια μου..τα αίμα είναι λίγο όχι όπως όταν αδιαθετώ!!τι μπορεί να σημαινει αυτό;;να ανησυχησω;
Περίπου πριν από 10 χρόνια
·
#31894
Αγαπητή φίλη.
Όπως αναφέρεται και στις οδηγίες του χαπιού, είναι μία από τις συνέπειες της λήψης του.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!