default_mobilelogo
  Δευτέρα, 04 Μαρτίου 2013
  1 Απαντήσεις
  1.8K διαβάστηκε
Γεια σας γιατρε..Εδω και 1.5 χρονο παιρνω αντισυλληπτικα Yasminelle και αυτη τη φορα οσο ειμαι δηλαδη ακομα στην πρωτη βδομαδα των χαπιων, ειδα οτι καθως σκουπιζομουν ειχα κατι καφε υγρα σαν αυτα που εχω οταν ειναι να τελειωσει η περιοδος..Τι εχει γινει?Να ανησυχω?
Περίπου πριν από 11 χρόνια
·
#29324
Αγαπητή φίλη.
Θα συνεχίσεις την καθημερινή λήψη των χαπιών και αν δεν σταματήσει το σύμπτωμα μέσα στις επόμενες ημέρες, να ενημερώσεις το γιατρό σου.
Αντισυλληπτικά πάντως είσαι καλυμένη.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!