default_mobilelogo
  Δευτέρα, 20 Αυγούστου 2012
  1 Απαντήσεις
  1.6K διαβάστηκε
Kαλημερα σας,χωρις να θελω να φανω κουραστικη.Ειχα 1 ατυχημα με το αγορι μου,με αποτελεσμα να παρω το χαπι της επομενης ημερας προληπτικα,μετα απο 1 εβδομαδα αρχισα να αιμορραγω,2 μερες ασταματητα και φοβαμαι γιατι χανω πολυ αιμα.Ειναι φυσιολογική η αιμορραγια,ή να παω στο γυναικολογο για εξεταση?Ευχαριστω!
Περίπου πριν από 11 χρόνια
·
#26567
Αγαπητή φίλη.
Η αιμορραγία είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού.
Αν χάνεις πολύ αίμα (πάνω από 3 γεμάτες σερβιέτες την ημέρα), ας σε δει κάποιος συνάδελφος από κοντά.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!