default_mobilelogo
  Κυριακή, 18 Σεπτεμβρίου 2011
  3 Απαντήσεις
  2.4K διαβάστηκε
Καλησπέρα σας,
Η τελευταία μου περίοδος άρχισε στισ 3/9 και έκτοτε, αφότου τελείωσε μετά απο 6 ημέρες, ανά δεύτερη μέρα μαζί με τα κολπικά υγρά βγαίνει και αίμα. Δεν είναι μεγάλη ποσότητα και εμφανίζεται μια φορά στη διάρκεια της ημέρας. Τον Ιούνιο είχα πάρει το χάπι της επόμενης μέρας, αλλά δεν μου είχε δημιουργήσει μέχρι τώρα προβλήματα στον κύκλο μου. Και μέσα στο καλοκαίρι έκανα εξετάσεις για σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα και βγήκαν αρνητικές. Είμαι σε μια σχέση έξι μήνες και χρησιμοποιούμε προφυλάξεις. Άλλα συμπτώματα δεν είχα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας
Αναστασία Ρωμανού
Περίπου πριν από 12 χρόνια
·
#20980
Αγαπητή φίλη.
Αν βλέπεις το αίμα μετά από την επαφή, ας σε δει κάποιος γυναικολόγος από κοντά.
Αν δεν έχει σχέση με την επαφή, πρόκειται για ήπια ορμονική διαταραχή που θα αποκατασταθεί το επόμενο διάστημα από μόνη της.
Δεν ευθύνεται το χάπι που πήρες τον Ιούνιο.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Περίπου πριν από 12 χρόνια
·
#20981
Ευχαριστώ πολύ!!
Περίπου πριν από 12 χρόνια
·
#20982

Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!