default_mobilelogo
  Παρασκευή, 22 Απριλίου 2011
  1 Απαντήσεις
  1.7K διαβάστηκε
Γιατρέ ακολούθησα τελικά την συμβουλή σας και μετά την πρώτη ταινία κάνω τις 7 μέρες διακοπής τώρα. Σήμερα αδιαθέτησα με πολύ μικρή ροή (σαν κουτσουλιές) γιατί όμως? Ετσί θα συνεχιστεί? Ίσως επειδή πρώτη φορά χρησιμοποιώ αντισυλληπτικά.Δέν σας κρύβω οτι με έχει ανησυχήσει το θέμα αυτό με την ροή. Την Τρίτη πια ξεκινάω την δεύτερη ταινία.

Καλή Ανάσταση να έχετε και οτι επιθυμείτε!
Περίπου πριν από 13 χρόνια
·
#18620
Αγαπητή φίλη.
Περάσαμε σε άλλες ανησυχίες τώρα...
Η ροή της περιόδου με τη χρήση αντισυλληπτικών είναι μειωμένη, αφού υπάρχει συγκεκριμένη ορμονική δοσολογία στον οργανισμό και καθορίζει τη μικρότερη, από την συνηθισμένη, ροή περιόδου.
Είναι κάτι αναμενόμενο λοιπόν.
Φιλικά
Π.Κ.

Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!