default_mobilelogo
    1. Tina Mer
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τετάρτη, 15 Απριλίου 2015
    Καλησπέρα,
    Λόγω πολυκυστικών ωοθηκών και απουσίας περιόδου κάνω τα τελευτραία χρόνια χρήση Yasminelle. Μέχρι και την προηγούμενη Δευτέρα είχα κανονικά περίοδο από την 7ήμερη διακοπή και από Τρίτη ξεκίνησα νέα ταινία με χάπια. Λόγω μετακόμισης στο εξωτερικό η ταινία χάθηκε κι από την Κυριακή δεν έχω πάρει χάπι, διότι στην χώρα που βρίσκομαι δεν κυκλοφορούν τα yasminelle. Σήμερα, μετά από 5 χάπια δηλαδή και διακοπή, έχω κανονικά περίοδο πάλι. Αναρωτιέμαι για ποιο λόγο εμφανίστηκε πάλι περίοδος, μετά από μία εβδομάδα, και πότε θα πρέπει να ξεκινήσω πάλι τα yasminelle?
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή φίλη. Η περίοδος εμφανίστηκε λόγω απότομης διακοπής των χαπιών, είναι αναμενόμενο. Θα προμηθευτείς νέα συσκευασία και θα την ξεκινήσεις από την αρχή. Φιλικά Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Ευχαριστώ πολύ Δρ Κοφινάκο!  
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 2
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 3


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!