default_mobilelogo
      Τετάρτη, 21 Νοεμβρίου 2012
      4 Απαντήσεις
      1.4K διαβάστηκε
    Ξεκινησα την ληψη του Yasminelle για να ρυθμισω τον κυκλο μου(κατοπιν ιατρικης συνταγης).απο την πρωτη ληψη ,το πηρα την 2η μερα του κυκλου μου και μεχρι σημερα π ειναι η πρωτη μερα διακοπης ειχα συνεχως αιμα μειωμενη ροη και απο την πρωτη ημερα διακοπης περισσοτερο..αναρωτιεμαι εαν στο δευτερο κουτι θα εχω το ιδιο προβλημα ή εαν η περιοδος μου θα σταματησει γιατι εχω ταλαιπωρηθει παρα πολυ..
    ευχαριστω πολυ
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητή   Φϊλη!
    Ισως  ναι,  ισως οχι...
    Μαλλον το χαπι ειναι  ,,μικρο ΄΄  για σένα... Μιλησε με τον γιατρό σου,  μηπως   σου προτείνει να πας στο  καπως ΄΄μεγαλυτερο΄΄..
    Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    δεν μου ειπε για κατι τετοιο αλλα οτι πρεπει να περιμενω γι αυτο σας ζητησα και μια δευτερη γνωμη
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Εν ταξει,   γινεται  κι ετσι... Αλλά  πόσο; 
    Αν συνεχιζει και στον άλλο  κυκλο. θα πρέπει να να   το ξανασυζητησεις.. 
    Φιλικά
    Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!