default_mobilelogo
    1. Tzo_An
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 02 Δεκεμβρίου 2019
    Καλησπέρα! Πριν 4 μέρες, ήρθα για πρώτη φορά σε επαφή με το αγόρι μου. Να σημειώσω πως περίμενα την επόμενη μέρα περίοδο και χρησιμοποιήσαμε κανονικά προφυλακτικό. Την επόμενη μέρα όμως εγώ, φοβούμενη που δν είχα ακόμη αδιαθετησει, πήρα το χαπι της επόμενης μέρας. Τελικά δύο μέρες αφότου την πράξη, έβγαλα αίμα και υπέθεσα πως επιτελους ήρθε περίοδος. Όμως τρεις μέρες τώρα, το αίμα είναι αισθητά λιγότερο σε σχέση με την ροή των προηγούμενων. Τι πραγματικά συμβαίνει; είμαι 20 χρόνων και έχω μπερδευτει πολύ. Ευχαριστώ προκαταβολικά!
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Με τη λήψη του χαπιού, μπέρδεψες τον κύκλο σου χωρίς λόγο.
    Θα αφήσεις τα πράγματα να ομαλοποιηθούν από μόνα τους.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!