default_mobilelogo
      Δευτέρα, 09 Σεπτεμβρίου 2013
      1 Απαντήσεις
      1.7K διαβάστηκε
    γεια σας, ειμαι 18 χρονων και ς 12/8 περιμενα περιοδο ομως πηρα χαπια για να την καθυστερησω και τελικα μου ηρθε στις 17/8. τωρα περιμενω να ερθει στις 14/9 ομως δεν εχω συμπτωματα. υπαρχει περιπτωση να διαταραξα τον κυκλο μου λογω του primolut?
    Περίπου πριν από 8 χρόνια
    Αγαπητή φίλη.
    Μπορεί να συμβεί και αυτό, στον πρώτο κύκλο μετά τα χάπια αλλά δε βλέπω λόγο ανησυχίας.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α. Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!