default_mobilelogo
    Νέο

    primolut

      Πέμπτη, 01 Δεκεμβρίου 2011
      1 Απαντήσεις
      1.3K διαβάστηκε
    Καλησπέρα σας,
    Στις 19 νοεμβρίου (8 μέρες μετά το τέλος της περιοδου μου) κατα τη διαρκεια της επαφης εσπασε το προφυλακτικο, και μεσα στην επομενη ωρα πηρα το χαπι της επομενης μερας ''ellaone''.
    Λόγω επαγγελματικων εξετασεων μπαλετου θα ηθελα να καθυστερησω την επομενη περιοδο με καποιο χαπι. Σε προηγουμενες εξετασεις ειχα παρει το prιmolut.
    Μπορώ να το παρω και τωρα ή θα υπαρχει καποιο προβληαμα λογω του χαπιου της επομενης μερας;
    Ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων.
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητή φίλη.
    Γνωρίζεις, ότι μέσω φόρουμ, δε μπορούμε να συστήσουμε φαρμακευτική αγωγή σε γυναίκα που δε γνωρίζουμε.
    Όλα τα σκευάσματα, δυνητικά, έχουν παρενέργειες.
    Να επικοινωνήσεις με το γιατρό σου για οδηγίες.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!