default_mobilelogo
      Τρίτη, 05 Μαρτίου 2019
      1 Απαντήσεις
      386 διαβάστηκε
    Καλησπερα σας,πριν απο εναμιση μηνα περιπου πηρα το χαπι postinor.Μου ηρθε περίοδος με μια καθυστέρηση κάποιων ημερων.Δεκαπεντε μερες μετά είχα καφέ υγρά που σταματησαν 3-4 μερςς αργοτερα.Και τωρα δε μου εχει ερθει περίοδος. Μπορεί να εχει επηρεασει το χάπι;αυτά τα υγρα;Σας ευχαριστώ πολύ
    Περίπου πριν από 2 χρόνια
    Αγαπητή Φίλη!
    δεν μας λες ούτε πόσο ετών είσαι, ούτε αν ξαναείχες τέτοια προβλήματα ..
    Εν πάση περιπτώσει, το χάπι μόνον αυτή την ψευτοαιμόρροια μπόρεσε να σου φέρει.
    Για την καθυστέρηση: Αν σ΄ενδιαφερει η αληθινή αιτία, μόνον με γυναικολογική - υπερηχογραφική εξέταση από κοντά, μπορεί κανείς να έχει πληροφόρηση,
    Π.Ζ:) :)

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!