default_mobilelogo
      Τρίτη, 13 Φεβρουαρίου 2018
      1 Απαντήσεις
      648 διαβάστηκε
    καλημερα, θα θελα την βοηθεια σας!!!!
    1/2 ειχα αδιαθετησει! στις 5/2 ειχα ελευθερη επαφη με το συντροφο μου,
    απο φοβο να μην υπαρξει ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη πηρα Postinor  στις 6/2 (σε λιγοτερο απο 24ωρο)
    ηθελα να ρωτησω πως 12/2 ειχα ροζ αιμα καθως σκουπιζομουν και την επομενη φαινεται οτι ξανα αδιαθετησα
    επειδη εχω αγχωθει, ηθελα την γνωμη της αν οφειλεται στο Postinor ή μηπως υπαρχει ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη!!
    και ακομα, εχω να κανω επαναληπτικες εξετασεις αιματολογικες για αντισυλληπτικα
    με το χαπι της επομενης μερας που πηρα υπαρχει περιπτωση να εχω καποιο προβλημα για τις εξετασεις
    ευχαριστω πολυ
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Το χάπι δε χρειαζόταν να το πάρεις γιατί δεν ήσουν σε γόνιμες ημέρες.
    Η διαταραχή στον κύκλο σου οφείλεται στη λήψη του χαπιού.
    Δεν έχεις συλλάβει από την επαφή που αναφέρεις, μην ανησυχείς.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!