default_mobilelogo
      Τετάρτη, 31 Οκτωβρίου 2012
      5 Απαντήσεις
      3.4K διαβάστηκε
     
     Καλησπέρα με λένε Λευτέρη και την Κυριακή 28/10/12 συνευρέθηκα με την κοπέλα και κατά την διάρκεια που τέλειωσα διαπίστωσα ότι το προφυλαχτικό είχε σπάσει.
    Στα επόμενα 20 λεπτά , πήρε το postinor 1500
    H προηγούμενη περίοδος της ξεκίνησε στις 10/10/12
    Η κοπέλα μου επειδή είναι πολύ αδύνατη τους μήνες Ιούνιο, Ιουλίου και Αύγουστο Επερνέ αντισιλιπτικα χάπια για να μπορέσει να τις έρθει περίοδο.
    Είμαι πολύ αγχωμένος τι πιθανότητες έχουμε να μην είναι έγκυος
                                                                                                       
                                                                                                            Ευχαριστώ έκ'τον πρότερων
    Περίπου πριν από 8 χρόνια
    Αγαπητέ φίλε.
    Το χάπι το πήρε έγκαιρα και είναι αποτελεσματικό.
    Δεν έχει γίνει σύλληψη, μην ανησυχείς.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Περίπου πριν από 8 χρόνια
    Γιατρέ σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησης σας.
    Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι τελευταίο
    Η κοπέλα μου μέχρι και σήμερα δεν αισθάνεται πολύ καλά ζαλίζεται και δεν μπορεί να μένει όρθια για πολύ ώρα.
    Αυτά είναι λογικές παρενέργειες από το χάπι?
    Περίπου πριν από 8 χρόνια
    Γιατρέ σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησης σας
    Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι τελευταίο
    Η κοπέλα μου μέχρι και σήμερα δεν αισθάνεται πολύ καλά ζαλίζεται και δεν μπορεί να μένει όρθια για πολύ ώρα.
    Αυτά είναι λογικές παρενέργειες από το χάπι?
    Περίπου πριν από 8 χρόνια
     
    Γιατρέ σας ζητάω συγνώμης για την ενόχληση άπλα είμαι πολύ αγχωμένος!!!
    θέλω να σας κάνω μία τελευταία ερώτηση.
    Η κοπέλα μου από την κυριακη έως και σήμερα αισθάνετε ζαλάδα, έχει τάσεις για εμετό και δεν μπορεί να κάθετε για πολύ ώρα όρθια είναι επιδράσεις από το χάπι?

    με εκτίμηση στο πρόσωπο σας
    Περίπου πριν από 8 χρόνια
    Αγαπητέ φίλε.
    Δεν έχει τέτοιου είδους παρενέργειες το χάπι.
    Μπορεί να είναι κάποια ίωση.
    Αν συνεχιστεί η συμπτωματολογία, ας τη δει κάποιος παθολόγος.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!