default_mobilelogo
    Νέο

    Postinor

      Πέμπτη, 25 Απριλίου 2013
      1 Απαντήσεις
      1.6K διαβάστηκε
    Καλησπερα και συγχαρητηρια για την υπεροχη δουλεια σας μεσα απο αυτη την ιστοσελιδα. Στις 28 Μαρτιου ειχα καποια σεξουαλικη επαφη με τον συντροφο μου και ειχαμε καποιο ατυχημα. Μεσα στις ωρες που πρεπει πηρα το χαπι της επομενης ημερας (Postinor) και οπως ελεγαν και οι πιθανες παρενεργειες μεσα στις επομενες μερες ειχα μια αιμοραγια η οποια κρατησε γυρω στις 3 μερες. Την επομενη περιοδο μου την περιμενα εχθες 24 Απριλιου δεν μου εχει ερθει ομως ακομα και δυστυχως ανησυχω. Υπαρχει περιπτωση να ειναι εγκυμοσυνη? Η' η καθυστερηση εχει γινει απο το χαπι λογω της αιμοραγιας που προκαλει? Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας.
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Η ερώτηση έχει απαντηθεί.
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!