default_mobilelogo
      Δευτέρα, 31 Ιουλίου 2017
      1 Απαντήσεις
      1.1K διαβάστηκε
    Kαλημέρα σας. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση τα αντισυλληπτικά μου χάπια να μου προκαλούν υπνοβασία ή νυχτερινό τρόμο. Παίρνω τα labous εδώ και 6 μήνες και έχουν σημειωθεί 3 περιστατικά υπνοβασίας. Στο παρελθόν δε μου είχε συμβεί ξανά. Θα μπορούσαν να σχετίζονται; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας! 
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητή φίλη.
    Δεν έχω ακούσει παρόμοια παρενέργεια.
    Αν όμως το συνδυάζεις με τη λήψη τους, είτε τα διακόπτεις εντελώς είτε σε συνεννόηση με το γιατρό σου αλλάζεις σκεύασμα.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!