default_mobilelogo
    1. ggorgii
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τετάρτη, 20 Αυγούστου 2014
    Γειά σας, έκανα την πρώτη δόση του εμβόλιου cervarix και έγινε λάθος στην συνταγογράφηση (από άλλον γυναικολόγο) και η δεύτερη δόση ήταν με το gardasil. Υπάρχει πιθανότητα να προκαλέσει κάτι αυτό? Ή να μειωθεί η επίδρασή του? Μίλησα με τον γυναικολόγο μου, είπε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό και θα συνεχίσουμε με το cervarix. Απλώς θέλω και μία δεύτερη γνώμη! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή φίλη. Θα κάνεις αυτό που σου είπε ο γιατρός σου και δε θα έχεις κάποιο πρόβλημα ως προς την κάλυψη. Φιλικά Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!