default_mobilelogo
      Τετάρτη, 08 Σεπτεμβρίου 2010
      1 Απαντήσεις
      2.5K διαβάστηκε
    Γιατρε καλησπερα σας,
     
    εδω κ 7 χρονια, απο την αρχη δηλαδη των σεξουαλικων μου επαφων, παθαινω συνεχως ουρολοιμωξεις 1-2 μερες μετα απο την επαφη...Στην αρχη δεν ειχα καταλαβει για ποιο λογο συνεβαινε αυτο, ομως οι γιατροι που απευθυνθηκα με ενημερωσαν για τη φυση του προβληματος μου...Η μοναδικη μεχρι στιγμης λυση ειναι να παιρνω μετα απο την επαφη ενα χαπακι fu.....n (δεν γνωριζω αν πρεπει δημοσια να αναφερω φαρμακα) το οποιο ομως με πειραζει πολυ στο στομαχι...Αυτο που θα ηθελα απο εσας ειναι να με ενημερωσετε αν το προβλημα μου μπορει να λυθει οριστικα γιατι η επιδραση αυτης της καταστασης στην ψυχολογια μου καθως κ στην σεξουαλικη μου ζωη ειναι τεραστια...Αν και γνωριζω οτι δεν ξερετε το ιστορικο μου, οποιαδηποτε συμβουλη η πληροφορια θα μου ηταν απολυτως χρησιμη...
    Σας ευχαριστω προκαταβολικα...
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Ναι, γιατρε, ειτε ο συντροφος μου χρησιμοποιει προφυλακτικο ειτε οχι, τα συμπτωματα αυτα ερχονται 1-2 μερες μετα την πραξη...Αλλοι γιατροι μου εχουν πει οτι το ''θεμα'' ειναι ανατομικο καθοτι η ουρηθρα βρισκεται πολυ κοντα στον κολπο κ ανηκω στο ατυχες 2% του γυναικειου πληθυσμου...κι οτι θα ηρεμησω καπως αφου γεννησω-παντα-φυσιολογικα...Αυτου του τυπου η κυστιτιδα εχει ''γιατρεια''????
    Σας ευχαριστω κ παλι...
    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!