default_mobilelogo
      Κυριακή, 17 Ιουνίου 2012
      1 Απαντήσεις
      1.4K διαβάστηκε
    Παρατηρω ενα πρηξιμο συνοδευμενο με πονο στους μαστους απο την δευτερη εβδομαδα ληψης και διαρκει περιπου μια δυο εβδομαδες μεχρι την διακοπη του χαπιου.  Αυτος ο πονος και το πρηξιμο πριν ξεκινησω τα χαπια συνηθως εμφανιζοταν οταν περιμενα την περιοδο μου . Ειναι φυσιολογικο? Ευχαριστω πολυ 
    Περίπου πριν από 9 χρόνια
    Αγαπητή φίλη.
    Είναι συνέπεια των χαπιών, συνηθισμένη αλλά όχι επικίνδυνη παρενέργεια.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!