default_mobilelogo
    1. ChristinaLg
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Κυριακή, 06 Νοεμβρίου 2011
    Καλησπέρα σας, έχω ξεκινήσει εδώ και μια εββομάδα το Gynofen 35 και προς το παρον δεν είχα καμία σοβαρή ανεπιθύμητη παρενέργεια, εκτός από ναυτίες και καούρες. Εχθέςτο βράδυ έκανα και εμετό... Θα μπορούσα να παίρνω καποιο φάρμακο για το στομάχι παράλληλα με το gynofen ή να περιμένω μήπως υποχωρίσει το πρόβλημα? Ευχαριστώ!
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Αν είναι έντονες οι ναυτίες, να ενημερώσεις το γιατρό σου.
    Συνήθως, περνάνε τα ενοχλητικά αυτά συμπτώματα με την πάροδο των ημερών.
    Υπομονή λοιπόν.
    Τα αντιόξινα χάπια, μπορείς να τα πάρεις αλλά δε νομίζω να βοηθήσουν.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!