default_mobilelogo
    Νέο

    ellaone

      Τετάρτη, 08 Αυγούστου 2012
      3 Απαντήσεις
      1.1K διαβάστηκε
    Γεια σας! Στις 19 ιουλιου το αγορι μου και εγω ειχαμε ενα ατυχημα με το προφυλακτικο!Δεν τελειωσε μέσα μου αλλά εγώ πήρα το ellaone μέτα!Ηπερίοδός μου ήρθε κανονικά στις 8 αυγούστου όπως την περίμενα.Να αναφέρω ότι  ο κύκλος μου είναι σχετικά σταθερός , κάθε 28 μέρες.Γενικά έχω αρκετό αίμα ειδικά τις πρώτες μέρες αλλά τώρα η ροή του αίματος είναι πολύ μικρή.Είναι φυσιολογικό να συμβεί κάτι τέτοιο μετά το χάπι ή να ανησυχησω μήπως είμαι έγκυος ?  Ευχαριστώ πολύ!
    Περίπου πριν από 9 χρόνια
    Αγαπητή φίλη.
    Από την περιγραφή σου δε βλέπω λόγο ανησυχίας.
    Η ροή θα αποκατασταθεί στον επόμενο κύκλο.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Περίπου πριν από 9 χρόνια
    Σας ευχαριστώ πολύ!Ακόμα και αν η περίοδος μου κράτησε μόνο 4 μέρες αντί για 6 ??
    Περίπου πριν από 9 χρόνια
    Αγαπητή φίλη.
    Δεν αξιολογείται, ιατρικά, αυτή η διαφορά.
    Μην ανησυχείς.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!