default_mobilelogo
    Νέο

    ellaone

      Κυριακή, 17 Ιουνίου 2012
      1 Απαντήσεις
      1.3K διαβάστηκε
    Την τετάρτη στις 13-06 πήρα το ellaOne..Εάν κάνω αυτές τις μέρες εξετάσεις ούρων και αίματος θα φανεί ότι το έχω λάβει?Επίσης από τη μέρα που το πήρα νιώθω ένα τσούξιμο όταν ουρώ και μερικές φορές έχω ένα ροζ χρώμα όταν σκουπίζομαι.Είναι από το χάπι?Eυχαριστώ εκ των προτέρων.
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητή Φίλη! Η εξεταση δεν μπορει να διαπιστωσει ότι πηρες χάπι.. Το λιγο αιματάκι, μπορεί να οφειλειται σ΄ αυτό... Το τσούξιμο στην ουρηση, ή η συχνοουρία , οφείλονται μαλλον σε καποιο μικροερεθμισμό της ουροδοχου κύστεως ..Κανε μια γενικη εξεταση ουρων, αν στο μεταξυ δεν περασε,, Φιλικα\ Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!