default_mobilelogo
    Νέο

    Cyclacur

      Κυριακή, 12 Σεπτεμβρίου 2021
      1 Απαντήσεις
      46 διαβάστηκε
    Είναι δυνατόν τα cyclacur να προκαλούν βραδυκαρδια?Τα παίρνω δύο μήνες τώρα και πρόκειται να τα συνεχίσω ως θεραπεία. Αυτόν τον μήνα και λίγο πριν τελειώσω και αυτό το κουτί έχει τρεις μέρες που παρατηρώ τους παλμούς μου να πέφτουν έως 57 ενώ ποτέ άλλοτε δεν έπεφταν τόσο χαμηλά και επίσης συμβαίνει μόνο το βράδυ μπορεί να οφείλεται και σε κάτι άλλο?
    Περίπου πριν από 1 εβδομάδα
    Αγαπητή φίλη.
    Να ελέγξεις το θυρεοειδή σου σε ενδοκρινολόγο και να μιλήσεις και με καρδιολόγο.
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!