default_mobilelogo
    1. tzenik
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Σάββατο, 02 Μαρτίου 2019
    Καλησπέρα.Μετα από ένα θέμα που προέκυψε με την περίοδο και μετά από συζήτηση με τον γυναικολόγο μου ξεκίνησα τα cyclacur.
    1)καταλάθος και ενώ έπρεπε να πάρω άσπρο χαπακι εγώ πήρα καφέ.Τι γίνεται τώρα;
    2)διάβασα στο φύλλο οδηγιών κάτι για καρκίνο του μαστού και της μήτρας.γνωριζετε κάτι γι'αυτό; Ευχαριστώ
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή Φίλη,
    σε κάτι τέτοια τον θεράποντα γιατρό ρωτούν και δεν ΄΄ψάχνονται ΄΄ στο διαδίκτυο
    Αν ξεκίνησες με τα έγχρωμα χάπια σταματώντας τα την 10 ημέρα, η περίοδος θα εμφανιστεί σε 1- 3 ημέρες, μετά την διακοπή. Η αγωγή δεν έχει καμία σχέση με..καρκίνο...Απλά, αν αυτός..υπάρχει, δεν την χορηγούμε
    Αποκλείεται να συλλάβεις!
    Μίλησε λοιπόν με τον γιατρό σου, αν θεωρεί ότι είναι σκόπιμο να τα διακόψεις άμεσα.
    Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη,, δεν είμαι όμως ο...''καπετάνιος΄΄
    Π.Ζ :)
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!