default_mobilelogo
    Νέο

    cyclacur

      Πέμπτη, 25 Ιανουαρίου 2018
      1 Απαντήσεις
      688 διαβάστηκε
    καλησπερα εχω ξεκινσηει τα cyclacur για ρυθμιση περιοδου τωρα στα ασπρα χαπακια ειμαι στο 5ο και εχω πολυ αιμα ,τι μπορει αν φταiει?

    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητη  Φίλη, 
    αν  εχεις πάρει  για 5  ημέρες χαπια και  το αιμα  δεν σταματάει, ειναι σκοπιμο  να σ  εδει  ο γιατρός  σου εκ  νέου,.Τουλάχιστον να μιλησεις  μαζι του.  Το ερωτημα σου δεν μπτιείν΄ απαντηθεί ΄΄στο έτσι΄΄  διαδικτυακά. Συνηθως  παντως δεν πορκειτια για κακιτ σοβαρό/
    Φιλικά
    Π.Ζ 

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!