default_mobilelogo
    1. ΝΑΝΤΗ
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τετάρτη, 12 Απριλίου 2017
    καλημέρα!
    ´Εχω ξεκινήσει θεραπεία με Cyclacur για μεταφορά κρυοσυντηρημένων εμβρύων.
    παίρνω 3 Cyclacur την ημέρα απο την 1η ημέρα περιόδου. Σήμερα είμαι στην 2η ημέρα και απο εχθές που μου ήρθε δεν έχω αρκετή ροή όπως συνήθως.
    Μπορεί να ευθύνεται το Cyclacur ή κάποια ορμονική διαταραχή; 
    Να σας αναφέρω ότι τα Cyclacur τα είχα ξεκινήσει απο τον προηγούμενο μήνα αλλά λόγω ότι το ενδομήτριο δεν είχε ικανοποιητικό πάχος ακυρώσαμε την προσπάθεια συνεχίζοντας με τα καφέ χαπάκια καο μετά διακοπή μέχρι που μου ήρθε η περίοδος.
    ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Ειναι  λογικό,  όταν αριχζει η εναρξη αγωγης ( ειναι και η  υψηλή δοσολογία)  με την ελευση  της περιδου, αυτή   να διακοπτεται συντομα..Π.Ζ
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!