default_mobilelogo
    1. katia1992
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Παρασκευή, 26 Σεπτεμβρίου 2014
    ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΕΔΕΙΞΕ ΜΥΚΗΤΕΣ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ AZZOL-S 100MG ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ.. Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΥΧΑΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ.. ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ?
     
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή φίλη. Σε μικρή και ολιγοήμερη δοσολογία, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Αν έχεις οποιαδήποτε ένσταση, επικοινώνησε με το γιατρό σου για διευκρινήσεις. Φιλικά Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!