default_mobilelogo
      Δευτέρα, 20 Φεβρουαρίου 2012
      3 Απαντήσεις
      1.3K διαβάστηκε
    kalhspera
    eimai 32 etwn kai se ethsio elegxo o giatros brhke 3 mikra inwmyomata ,kai apla synesthse epanelegxo se 1 xrono.den thelw allo paidi omws (exw 1 korh) kai arxisa antisiliptika.tha yparxei problhma me ayto?
    einai o prwtos mhnas kai exw parapano meres periodo ,den ponaw alla den exei stamathsei kai einai h pempth mera(synhthws exw tesseris)
    eyxaristw
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητή φίλη.
    ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ.
    Δε νομίζω να επηρεάζουν τα ινομυώματα την περίοδό σου, αφού είναι μικρά σε μέγεθος, όπως τα περιγράφεις.
    Το αίμα, οφείλεται στον πρώτο μήνα λήψης των χαπιών και σιγά σιγά ο οργανισμός θα τα αφομοιώσει καλύτερα.
    Να μιλήσεις και με το γιατρό σου αν συνεχιστεί το πρόβλημα.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Καλησπερα σας
    σας ευχαριστω παρα πολυ!
    Μια τελευταια ερωτηση αν σας ειναι ευκολο,τα χαπια μπορει να επιρεασουν τα ινομυωματα?
     
    και παλι ευχαιστω
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητή φίλη.
    Τα χάπια δεν επηρεάζουν το μέγεθος των ινομυωμάτων.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!