default_mobilelogo
      Τρίτη, 13 Μαρτίου 2012
      1 Απαντήσεις
      1.6K διαβάστηκε
    Καλησπέρα σας,
    Αυτόν το μήνα ξεκίνησα τα αντισυλληπτικά χάπια yasminelle σύμφωνα και με έγκριση του γιατρού μου. Ξεκίνησα κανονικά να τα παίρνω την πρώτη μέρα της περιόδου και σταμάτησα όταν τελείωσα τη μία συσκευασία,όπως μου είπε ο γυναικολόγος μου.
    Η περίοδος μου ήρθε χθες, την 24 μέρα του κύκλου μου. Απλά παρατηρώ πως ακόμη και σήμερα το αίμα είναι καφέ. Αυτό οφείλεται στη χρήση των αντισυλληπτικών που έκανα αυτόν το μήνα; Στις προηγούμενες περιόδους μου,πριν ξεκινησω το χαπι, κάτι παρόμοιο μου συνέβαινε μόνο στα τελειώματα.
    Ευχαριστώ πολύ  
    Περίπου πριν από 9 χρόνια
    Αγαπητή φίλη.
    Είναι συνέπεια του χαπιού, μην ανησυχείς.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!