default_mobilelogo
      Πέμπτη, 18 Δεκεμβρίου 2014
      3 Απαντήσεις
      1.3K διαβάστηκε
    Καλησπέρα σας.Η περίοδος μου ήρθε 24-30 νοεμβρη.στις 2 Δεκεμβρίου πήρα το χάπι της επόμενης μέρας και μου ξαναήρθε περίοδος στις 5-11 Δεκεμβρίου και σήμερα 18 Δεκεμβρίου ξαναήρθε.Οι δύο φορές ήταν κανονική ροή και η τελευταία έλαχιστη ροή.Συνολικά ήρθε 3 φορές σε ένα μήνα.Ενώ πάντα είχα σταθερή περίοδο κάθε 28 μέρες.Μπορεί το χάπι να προκαλέσει τόσο μεγάλη ανωμαλία στον κύκλο?Μπορεί να οφείλεται σε κάτι άλλο?
    Περίπου πριν από 6 χρόνια
    Π.Κ.


    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Περίπου πριν από 6 χρόνια
    ευχαριστώ πολύ γιατρέ.Μπράβο σας που παρόλο το κουραστικό προγραμμά σας βοηθάτε και κόσμο μέσω του Forum.
    Περίπου πριν από 6 χρόνια
    Αγαπητή φίλη. Το πιθανότερο, η διαταραχή στον κύκλο σου να οφείλεται στη λήψη του χαπιού. Θα περιμένεις και τον επόμενο κύκλο και αν δεν αποκατασταθεί το πρόβλημα θα ενημερώσεις το γιατρό σου για εξέταση και ενδοκολπικό υπερηχογράφημα. Φιλικά Π.Κ.


    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!