default_mobilelogo
    1. bubu13
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 18 Δεκεμβρίου 2014
    Καλησπέρα σας.Η περίοδος μου ήρθε 24-30 νοεμβρη.στις 2 Δεκεμβρίου πήρα το χάπι της επόμενης μέρας και μου ξαναήρθε περίοδος στις 5-11 Δεκεμβρίου και σήμερα 18 Δεκεμβρίου ξαναήρθε.Οι δύο φορές ήταν κανονική ροή και η τελευταία έλαχιστη ροή.Συνολικά ήρθε 3 φορές σε ένα μήνα.Ενώ πάντα είχα σταθερή περίοδο κάθε 28 μέρες.Μπορεί το χάπι να προκαλέσει τόσο μεγάλη ανωμαλία στον κύκλο?Μπορεί να οφείλεται σε κάτι άλλο?
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή φίλη. Το πιθανότερο, η διαταραχή στον κύκλο σου να οφείλεται στη λήψη του χαπιού. Θα περιμένεις και τον επόμενο κύκλο και αν δεν αποκατασταθεί το πρόβλημα θα ενημερώσεις το γιατρό σου για εξέταση και ενδοκολπικό υπερηχογράφημα. Φιλικά Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    ευχαριστώ πολύ γιατρέ.Μπράβο σας που παρόλο το κουραστικό προγραμμά σας βοηθάτε και κόσμο μέσω του Forum.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 2
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 3


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!