default_mobilelogo
    1. Jo26
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τρίτη, 05 Φεβρουαρίου 2013
    Γεια σας, είμαι 19 χρόνων και άρχισα αντισυλληπτικά πριν περίπου ένα μήνα μόλις μου ήρθε η περίοδος! Για κάποιο λόγο όμως η αιμορραγία συνέχισε με αποτέλεσμα να είμαι σαν αδιάθετη μέχρι και σήμερα! τέλειωσα την κυριακή το κουτί και υποτίθεται τωρα περιμένω την περίοδο μου άλλα έχω είδη αίμα και πέρυσι έπαιρνα αντισυλληπτικά κ είχα το ίδιο θέμα μόλις τα άρχισα αλλα απλα ο γιατρός μου μου άλλαξε μάρκα , την μάρκα αυτή περνώ τώρα! τι συμβαινει?? :(
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Να ενημερώσεις το γιατρό σου, πιθανόν να χρειαστείς αλλαγή σκευάσματος ή διακοπή τους για λίγους μήνες.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!