default_mobilelogo
      Παρασκευή, 09 Νοεμβρίου 2012
      1 Απαντήσεις
      1.1K διαβάστηκε
    καλησπερα εδω και λιγες μερες εχω παρατηρησει οτι εχω οξιουρους και πηρα σημερα το vermox.μου ειπαν οτι πρεπει να το παρω παλι σε 7 μερες.υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα στο μελλον στον κολπο η στην υγεια μου?ειναι κατι σοβαρο?τι αλλο πρεπει να κανω?φοβαμαι να παω σε ιατρο.
    ευχαριστω για την βοηθεια
    Περίπου πριν από 8 χρόνια
    Θα το  παρεις  συμφωνα με τι  οδηγιες που γραφει  το σκευασμα   μεσα  και βεβαια  με δικη σου ευθυνη,,
    Το   ιδιο  σκευασμα   θα πρέπει   ισως   να παρουν  και  οποιοι  τυχόν εχουν  μαζι  δου  στενη  επαφή..Ισως δηλ  και μελη της  οικογνείας  σου... Γι   αυτά   θα  ρωτησεις κατα προτιμηση  εναν  παιδιατρο..
    Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!