default_mobilelogo
      Δευτέρα, 03 Σεπτεμβρίου 2012
      3 Απαντήσεις
      1.6K διαβάστηκε
    Καλησπέρα.
    Είμαι 28 χρονών και έχω το τελευταίο 2μηνο σταθερή σεξουαλική επαφή.
    Γύρω στις 16 Αυγούστου χρειάστηκε να πάρω το χάπι της επόμενης μέρας.
    Αδιαθέτησα λίγες μέρες μετά και κράτησε περίπου 5-6 μέρες. Να σημειώσω ότι ήταν έξω από τον κύκλο της περιόδου. Η κανονική μου περίοδος είναι να έρθει στις 8 Σεπτεμβρίου, αλλά σήμερα ξανα αδιαθέτησα. 
    Οφείλετε αυτό στο χάπι ή είναι κάτι άλλο που πρέπει να ανησυχώ;
    περισσότερο από 1 μήνα πριν

    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας.
    Είναι η πρώτη φορά που το πήρα και τρομοκρατήθηκα λίγο...
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητή φίλη.
    Η διαταραχή αυτή στον κύκλο είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού.
    Καμία ανησυχία, θα αποκατασταθεί άμεσα η περίοδός σου.
    Προσπάθησε να μην παίρνεις το χάπι ειδικά όταν δεν το χρειάζεσαι.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!