default_mobilelogo
    1. ΚΑΜΑΡΟΥ
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τρίτη, 29 Μαρτίου 2011
    Καλήσπέρα σας,

    είμαι 28 ετών και πριν 9 ημέρες πήρα για πρώτη φορά χάπι, κατόπιν συνταγής γιατρού.

    Το θέμα είναι ότι εδώ και εννέα ημέρες έχω περίοδο.
    Στη αρχή κανονικά και τώρα λίγο μάυρο αίμα.

    Είναι σύνηθες ή θα πρέπει να επισκεφτώ γιατρό.

    Ευχαριστώ.
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Συνήθως, συμβαίνει τις πρώτες ημέρες λήψης και έχει να κάνει και με το αν το χάπι είναι ελαφρύ, ορμονικά ή πιο βαρύ.
    Σε κάθε περίπτωση, παρακολουθείς πώς θα πάει η αιμόρροια στο πρώτο κουτί και ενημερώνεις το γιατρό σου.
    Αν συνεχιστεί και στο δεύτερο κουτί, αλλάζουμε σκεύασμα.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: https://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. περισσότερο από 1 μήνα πριν
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!