default_mobilelogo
      Τρίτη, 29 Μαρτίου 2011
      1 Απαντήσεις
      1.5K διαβάστηκε
    Καλήσπέρα σας,

    είμαι 28 ετών και πριν 9 ημέρες πήρα για πρώτη φορά χάπι, κατόπιν συνταγής γιατρού.

    Το θέμα είναι ότι εδώ και εννέα ημέρες έχω περίοδο.
    Στη αρχή κανονικά και τώρα λίγο μάυρο αίμα.

    Είναι σύνηθες ή θα πρέπει να επισκεφτώ γιατρό.

    Ευχαριστώ.
    περισσότερο από 1 μήνα πριν
    Αγαπητή φίλη.
    Συνήθως, συμβαίνει τις πρώτες ημέρες λήψης και έχει να κάνει και με το αν το χάπι είναι ελαφρύ, ορμονικά ή πιο βαρύ.
    Σε κάθε περίπτωση, παρακολουθείς πώς θα πάει η αιμόρροια στο πρώτο κουτί και ενημερώνεις το γιατρό σου.
    Αν συνεχιστεί και στο δεύτερο κουτί, αλλάζουμε σκεύασμα.
    Φιλικά
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.

    Δεν υπάρχουν απαντήσεις.θα απαντήσουμε μέσα στις επόμενες 24 ώρες.Μην απαντάτε σε ερωτήματα που ξεκίνησαν άλλα μέλη στο Forum, η απάντηση σας σε αυτά θα διαγραφεί. Φιλικά από την διαχείριση!